Vášeň pro efektivitu

V pěti odborných oblastech poskytujeme našim zákazníkům profesionální řešení pro každou logistickou výzvu. Motivuje nás snaha o neustálé zlepšování veškerých služeb. Mnohaleté zkušenosti a hluboké porozumění procesům se snoubí s nejnovější technikou a vysokými kvalitativními normami. Díky tomu je pak práce našich zákazníků ještě efektivnější a úspornější. Za tímto účelem se naši logističtí odborníci vyznačují zkušenostmi v koncepčním poradenství co do potenciálu zvyšování efektivity. To vše završuje kompetentní realizace – společnost REICHHART tak nabízí komplexní i individuální logistický balík služeb.

Naše odborné oblasti

Přepravní logistika

Přepravní logistikEfektivně a spolehlivě k cíli: V rámci našeho pole kompetencí v sektoru přepravní logistiky poskytujeme zákaznicky specifická přepravní řešení o vysokém stupni komplexnosti.
Maximální využití kapacity díky inteligentnímu síťovému propojení vytváří ekonomickou a ekologickou hodnotu pro naše zákazníky.

Další informace

Skladování

Odborné skladování, individuálně pro jednotlivé produkty. V rámci našeho pole kompetencí v oblasti skladování poskytujeme komplexní koncepty od jediného dodavatele, které jsou neustále optimalizovány a speciálně přizpůsobovány podle sortimentu našich zákazníků. Tak mimo jiné pro naše zákazníky zajišťujeme maximální využití plochy a dodání v tentýž den.

Další informace

Podniková logistika

Komplexní logistické koncepty našeho kompetenčního pole podnikové logistiky v sobě navzájem efektivně a spolehlivě propojují materiálové toky s výrobními procesy našich zákazníků – přímo na místě ve výrobě. Díky individuálnímu plánování podle jednotlivých zákazníků, implementaci a optimalizaci toku zboží se zvyšuje produktivita celého dodavatelského řetězce.

Další informace

Postupné dodávky a montáž

Ve správném pořadí, ve správný čas a na správném místě: V rámci našeho pole kompetencí v oblasti postupných dodávek a montáže zajišťujeme synchronizovanou dodávku jednotlivých dílů a zároveň poskytujeme montážní činnosti s přidanou hodnotou. Díky komplexní kombinaci výroby a postupně přesného dodávání minimalizujeme skladovací kapacity a poskytujeme zvýšenou pružnost v procesu výroby.

Další informace

Digital Logistics

Náš podíl na Logistice 4.0: REICHHART digital logistics přispívá prostřednictvím rozvoje pokročilých softwarových produktů a integrovaných služeb v oblasti IT k výraznému zvýšení efektivity ve všech logistických procesech.

Další informace

Top