KARIÉRA V DOPRAVNÍ LOGISTICE

Naše kolegyně a kolegové v oblasti dopravní logistiky řídí celoevropskou síť. Od plánování až po realizaci zajišťují úspěch naší přepravy, přičemž vždy sledují požadavky jednotlivých zákazníků.

Přidejte se a objevte své možnosti.

POZNEJTE NAŠE TÝMY

Mann und Frau im Arm vor Laderampen mit LKW

PROFESIONÁLNÍ ŘIDIČ

Podniková, místní nebo dálková přeprava – u nás mají profesionální řidiči na výběr. Náš mladý vozový park je moderně a pohodlně vybaven. Je podpořen moderní komunikační technologií pro přepravu zboží našich zákazníků včas a spolehlivě k cíli. Kromě toho nabízíme širokou škálu dalších možností vývoje, například na pozice řidičů pro veletržní logistiku nebo řidičů nákladních automobilů na dlouhé vzdálenosti.

Další informace

DISPEČINK

Dlouhé plánování nebo krátkodobá organizace – to realizuje náš dispečink. Naši kolegové plánují trasy do posledního detailu. Koordinují s našimi zákazníky a řidiči vše tak, aby všechna přepravující vozidla dosáhla svého cíle včas a spolehlivě.

Podat žádost

VOZOVÝ PARK

Profesionálně a bezpečně – naše správa vozového parku je zárukou, že vše bude fungovat. Od digitální kontroly vozového parku až po profesionální správu pneumatik až po neustálou diagnostiku online prostřednictvím systémů, jako např. Mercedes Uptime – náš tým vozového parku zajišťuje bezchybný stav našeho vozového parku pomocí nejmodernějších technologií. Kromě toho se tento tým stará o naše řidiče a pomáhá jim s jakýmikoliv případnými dotazy.

Podat přihlášku

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

Vypsání, nabídka, vyhodnocení – každodenní život v projektovém managementu je různorodý. Naši projektoví manažeři se starají o všechny aspekty našich zákazníků, bez ohledu na to, zda se jedná o nabídkové prezentace pro nové zákazníky nebo optimalizační rozhovory se stávajícími zákazníky. Starají se o kvalitu a hospodárnost. Jejich otevřená důvěryhodná povaha a analytické dovednosti vedou k úspěchu.

Podat žádost

DOBRÁ PRÁCE A K TOMU JEŠTĚ RADOST Z PRÁCE SAMOTNÉ – TO NENÍ ÚPLNÁ SAMOZŘEJMOST

„Těší nás obzvláště zaměstnanci, kteří se s námi chtějí společně vyvíjet a aktivně nás při tom podporovat. V dnešní době již nestačí nabídnout jen zajištěnou práci, pravidelnou výplatu a pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Proto pracujeme na našem neustálém zlepšování, abychom byli lepšími i pro naše zaměstnance. Naše top-vybavení, přátelská spolupráce mezi kolegy a naše ochota naslouchat výzvám našich zaměstnanců jsou první úspěchy na naší cestě. Doufáme, že náš respekt pro naše zaměstnance se rozšíří i na celé toto průmyslové odvětví. Zejména naši řidiči si zaslouží náš respekt a uznání, čehož chceme dosáhnout i mimo naši společnost.“

- Georg Berberich, vedoucí partner společnosti REICHHART just in time GmbH

Naše pracovní nabídky

Tradiční logistika a mnoho dalšího. Profesionální řidiči, pracovníci dispečinku, skladoví specialisté, skladová logistika, výrobní dělníci, projektoví manažeři, pracovníci IT a administrativní pracovníci – naše pozice jsou stejně rozmanité jako naše zaměstnanci. Najděte si práci, která vyhovuje vašim silným stránkám.

Prohlédněte si naše volná pracovní místa v angličtině

Derzeit haben wir keine offenen Stellen in diesem Team. Wir haben jedoch stets Interesse an aussagekräftigen und interessanten Initiativbewerbungen für ein Praktikum, einen Werkstudentenjob oder eine Festanstellung.

Další pracovní příležitosti v REICHHART

Top