Vaše kariéra u společnosti REICHHART

Náš slib zaměstnavatele

Jsme rodinná firma založená na hodnotách, která vytváří moderní a prosperující prostředí pro své zaměstnance. Naším cílem je na základě fundovaného vzdělávání a dalšího vzdělávání vytvářet rozmanité perspektivy. Tím vznikají dlouhodobé vztahy a zároveň je podporována kariéra a spokojenost našich zaměstnanců.

Seznamte se s námi

Váš přímý kontakt s námi

Máte dotazy týkající se volných pracovních míst, vaší žádosti nebo se o nás chcete dozvědět více? Náš personální tým vám rád zodpoví veškeré dotazy.

Kontaktujte nás

Pracovní příležitosti

Manažeři a odborníci

Nabízíme více než tradiční logistické pracovní pozice. Další informace o našich profesích a oblastech spolupráce.

Další informace

Studenti a absolventi

Stáž, dálkově studující zaměstnanci nebo závěrečné práce – jako student máte z čeho vybírat. A po ukončení studia můžete při nástupu pokračovat. Zjistěte, která z našich nabídek je vhodná právě pro vás.

Další informace

Studenti

IStáž, studijní program nebo studijní program s praxí – nabízíme absolventům různé příležitosti. Vyberte si vlastní cestu a zajistěte si dlouhodobé kariérní vyhlídky u naší společnosti.

Další informace

Druhé zaměstnání

Chcete si vydělat peníze navíc? Pak vám u našich poboček nabízíme různé částečné úvazky. Zjistěte, kde u nás můžete začít.

Další informace

Naše pracovní nabídky

Tradiční logistika a mnoho dalšího. Profesionální řidiči, pracovníci dispečinku, skladoví specialisté, skladová logistika, výrobní dělníci, projektoví manažeři, pracovníci IT a administrativní pracovníci – naše pozice jsou stejně rozmanité jako naše zaměstnanci. Najděte si práci, která vyhovuje vašim silným stránkám.

Prohlédněte si naše volná pracovní místa v němčině

Vaše perspektivy vývoje

Víme, že naši zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu. Proto se spoléháme na odbornou přípravu, pravidelné hodnocení zaměstnanců, dohody o společných cílech a neustálý vývoj. To dává našim zaměstnancům dlouhodobé vyhlídky v naší společnosti.

Další informace

Top