Vaše kariéra u společnosti REICHHART

Náš slib zaměstnavatele

Jsme rodinná firma založená na hodnotách, která vytváří moderní a prosperující prostředí pro své zaměstnance. Naším cílem je na základě fundovaného vzdělávání a dalšího vzdělávání vytvářet rozmanité perspektivy. Tím vznikají dlouhodobé vztahy a zároveň je podporována kariéra a spokojenost našich zaměstnanců.

Seznamte se s námi

Váš přímý kontakt s námi

Máte dotazy týkající se volných pracovních míst, vaší žádosti nebo se o nás chcete dozvědět více? Náš personální tým vám rád zodpoví veškeré dotazy.

Kontaktujte nás

Pracovní příležitosti

Manažeři a odborníci

Nabízíme více než tradiční logistické pracovní pozice. Další informace o našich profesích a oblastech spolupráce.

Další informace

Studenti a absolventi

Stáž, dálkově studující zaměstnanci nebo závěrečné práce – jako student máte z čeho vybírat. A po ukončení studia můžete při nástupu pokračovat. Zjistěte, která z našich nabídek je vhodná právě pro vás.

Další informace

Studenti

IStáž, studijní program nebo studijní program s praxí – nabízíme absolventům různé příležitosti. Vyberte si vlastní cestu a zajistěte si dlouhodobé kariérní vyhlídky u naší společnosti.

Další informace

Druhé zaměstnání

Chcete si vydělat peníze navíc? Pak vám u našich poboček nabízíme různé částečné úvazky. Zjistěte, kde u nás můžete začít.

Další informace

Naše pracovní nabídky

Tradiční logistika a mnoho dalšího. Profesionální řidiči, pracovníci dispečinku, skladoví specialisté, skladová logistika, výrobní dělníci, projektoví manažeři, pracovníci IT a administrativní pracovníci – naše pozice jsou stejně rozmanité jako naše zaměstnanci. Najděte si práci, která vyhovuje vašim silným stránkám.

Prohlédněte si naše volná pracovní místa v němčině

Derzeit haben wir keine offenen Stellen in diesem Team. Wir haben jedoch stets Interesse an aussagekräftigen und interessanten Initiativbewerbungen für ein Praktikum, einen Werkstudentenjob oder eine Festanstellung.

Vaše perspektivy vývoje

Víme, že naši zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu. Proto se spoléháme na odbornou přípravu, pravidelné hodnocení zaměstnanců, dohody o společných cílech a neustálý vývoj. To dává našim zaměstnancům dlouhodobé vyhlídky v naší společnosti.

Další informace

Top